ZOZNAM
PREDBEŽNE PRIHLÁSENÝCH ÚČASTNÍKOV XVI. MEDZINÁRODNÉHO SEMINÁRA „TRAŤOVÉ STROJE V TEÓRII
A V PRAXI- SETRAS 2009“
(18.
9. 2009)
LIST OF PRELIMINARY REGISTRATED PARTICIPANTS OF 16th
INTERNATIONAL SEMINAR
„TRACK MAINTENANCE MACHINES IN THEORY AND PRACTICE –
SETRAS 2009“
(September 18, 2009)
1. Ing. Krzysztof AWSIUKIEWICZ, ŽSR OR
Košice, AO Košice, Slovakia
2. Ing. Miroslav BAČKOVSKÝ, TC
Inter-Informatics, spol s r.o., Trenčín, Slovakia
3. Ing. Peter BADO, GJW Praha spol. s
r.o., Czech Republic
4. Ing. Pavol BARÁT, ŽSR, RR ÚŽI Žilina,
MDS Nové Zámky, Slovakia
5. Ing. Peter BAŠOVSKÝ, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
6. Ing. Stanislav BENO, ŽSR Mostný obvod
Bratislava, Slovakia
7. Ing. Radek BERNATÍK, SŽDC, s.o., Praha,
Czech Republic
8. Ing. Jozef BLAHOVEC, ŽSR, RR ÚŽI
Žilina, Slovakia
9. Daniel BOSÁK, Traťová strojní
společnost a.s., Hradec Králové, Czech Republic
10. Ing. Hana BOUBERLOVÁ, SŽDC, s.o.,
Praha, Czech Republic
11. Juraj BOZÁŇ, ŽSR OR Trnava, AO Nové
Zámky, Slovakia
12. Ing. Petr BŘEŠŤOVSKÝ, Ph.D., Fakulta
stavební, ČVUT Praha, Czech Republic
13. Ing. Josef BUCEK, ZKV s.r.o., Kladno,
Czech Republic
14. Ing. Helena BUDZOVÁ, ŽSR OR Košice, AO
Banská Bystrica, Slovakia
15. Anton BUŠOVSKÝ, ŽSR, RR ÚŽI Žilina,
Slovakia
16. Ing. František CAKL, DP hl. m. Prahy,
a.s., Czech Republic
17. Jaroslav CESNEK, ŽSR, RR ÚŽI Žilina,
Slovakia
18. Ing. Alexander ČAPLA, ŽSR GR,
Bratislava, Slovakia
19. Ing. Juraj ČECH, Liebherr-Stavební
stroje CZ, s.r.o., Popůvky u Brna, Czech Republic
20. Ing. Milan ČERNICA, Železničné stavby,
a.s. Košice, Slovakia
21. Ing. Július DAUBNER, Trnavská stavebná
spoločnosť, a.s., Trnava, Slovakia
22. doc. Ing. Petr DAVID, PhD., Traťová
strojní společnost a.s., Hradec Králové, Czech Republic
23. Ing. Ivan DIMITROV, Skanska DS, a.s.,
Praha, Czech Republic
24. Ing. Martin DOLANSKÝ, Koľajové a
dopravné stavby, s.r.o., Košice, Slovakia
25. Ing. Jozef DORČÁK, Koľajové a dopravné
stavby, s.r.o., Košice, Slovakia
26. Rudolf DROST, Viamont DSP a.s., Ústí n.
Labem, Czech Republic
27. Ing. Peter ĎURÁŠ, ŽSR RR ÚŽI Zvolen,
Slovakia
28. Ing.
29. Ing. Jan FENCL, SŽDC, s.o., Praha,
Czech Republic
30. Ing. Jiří FOJTÁŠEK, OKD, Doprava, a.s.,
Ostrava, Czech Republic
31. Ing. Květoslav GLOS, SŽDC s.o., SDC
Zlín, Czech Republic
32. Ing. Zuzana GOCÁLOVÁ, Stavebná fakulta
ŽU v Žiline, Slovakia
33. Ing. Dušan GRANDTNER, ŽSR, RR ÚŽI
Žilina, ZaRS Vrútky, Slovakia
34. Ing. Jaroslav GRIM, Ph.D., VÚŽ a.s.,
Praha, Czech Republic
35. Ing. Stanislav HARAŠTA, ŽSR GR, Bratislava,
Slovakia
36. Jaroslav HANKO, ŽSR RR ÚŽI Žilina, MDS
Žilina, Slovakia
37. Jiří HLUBUČEK, SŽDC, s.o., SDC Ostrava,
Czech Republic
38. Ing.
39. Ing. Miroslav HOLLAN, SŽDC, s.o., Praha,
Czech Republic
40. Ing. Martin HOLÝ, Skanska BS a.s.,
Prievidza, Slovakia
41. Ing. Miroslav HOMOLKA, Technická
obnova a ochrana železníc, a.s., Žilina, Slovakia
42. Ing. Alexander HORŇÁK, ŽSR OR Trnava,
AO Trenčín, Slovakia
43. Ing. Jan HRAZDÍRA, DP hl. m. Prahy,
a.s., Czech Republic
44. Ing. Pavol HRDINA, ŽSR, RR UŽI Žilina,
Slovakia
45. Bc.
46. Miroslav HŮLKA, RENOVA RAIL s.r.o.,
Ústí nad Orlicí, Czech Republic
47. Ing. Emil CHUDÝ, ŽSR OR Košice,
Slovakia
48. Ing.
49. Dušan ILAVSKÝ, ŽSR RR ÚŽI Zvolen,
Slovakia
50. Ing. Petr JAKUBEC, GJW Praha spol.
s.r.o., Czech Republic
51. Ing. Marián JANEČEK, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
52. Jiří JÁNSKÝ, Traťová strojní společnost
a.s., Hradec Králové, Czech Republic
53. Ing. Pavol JAŠO, ŽSR, OR Trnava,
Slovakia
54. Ing. Ján JAŠUREK, Rail Servis Slovakia,
s.r.o., Martin, Slovakia
55. Ing. Jiří JELÉNEK, VÚKV a.s., Praha,
Czech Republic
56. Ing. Peter JURČIŠIN, TC
Inter-Informatics, spol s r.o., Trenčín, Slovakia
57. Ing. Tomislav KANTŮREK, INFRAM a.s.,
Praha, Czech Republic
58.
59. František KIZEK, Trnavská stavebná
spoločnosť a.s., Trnava, Slovakia
60. Ing. Benjamín KLUBERT, ŽSR OR Košice,
AO Trebišov, Slovakia
61. Ing. Ivor KŇAZOVICKÝ, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
62. Igor KOLLÁR, NOREK, s.r.o., Košice,
Slovakia
63. Ing. Vladimír KONTA, ŽSR GR,
Bratislava, Slovakia
64. Ing. Richard KORDOŠ, ŽSR RR ÚŽI Zvolen,
Slovakia
65. Ing. Kamil KORECZ, SaZ Invest, s.r.o.,
Vrútky, Slovakia
66. Ing. Ján KOŠČO, Technická obnova a
ochrana železníc, a.s., Žilina, Slovakia
67. Ing. Vladimír KOTRÍK, Skanska BS a.s.,
Prievidza, Slovakia
68. Ing. Milan KOUDELKA, GJW Praha, spol. s
r.o., Czech Republic
69. Radek KOVALÍČEK, Liebherr-Stavební
stroje CZ, s.r.o., Popůvky u Brna, Czech Republic
70. Mgr. František KOZA, Viamont DSP, a.s.,
Ústí nad Labem, Czech Republic
71. Pavel KOŽUŠNÍK, Ostrava nástroje
s.r.o., Ostrava, Czech Republic
72. Petr KRAKOVSKÝ, Traťová strojní
společnost a.s., Hradec Králové, Czech Republic
73. Petr KRUPA, SŽDC, s.o., SDC Olomouc,
Czech Republic
74. Ing. Lubomír KŘIVÁNEK, ČD a.s., RSM
Brno, Czech Republic
75. Zdeněk KUŽELA, TOMI-REMONT a.s.,
Prostějov, Czech Republic
76. Ing. František LANC, GJW Praha spol.
s.r.o., Czech Republic
77. Ing. Vojtěch LANGER, SŽDC, s.o., Praha,
Czech Republic
78. doc. Ing. Michael LATA, PhD., DFJP
Univerzita Pardubice, Czech Republic
79. Ing. Albín LEJKO, Úrad pre reguláciu
železničnej dopravy, Bratislava, Slovakia
80. Ing. Alexandr LIBERTÍN, SŽDC, s.o.,
Praha, Czech Republic
81. Ing. Ján LONDA, ŽSR, OR Trnava, AO
Žilina, Slovakia
82. Ing. Volfgang MACOUREK, SaZ s.r.o.,
Divize Sázava, Velká Losenice, Czech Republic
83. Bc. Vladimír MAĎAR, ŽSR RR ÚŽI Zvolen,
Slovakia
84. Ing.
85. Ing. Rastislav MAGURA, ŽSR OR Košice,
Slovakia
86. Ing. Pavol MAJZEL, ŽSR, OR Trnava, AO
Žilina, Slovakia
87. Ing. Juraj MARŠÁLEK, ŽSR GR,
Bratislava, Slovakia
88. Ing. Ladislav MATEJOV, ŽSR GR,
Bratislava, Slovakia
89. Ing. Miroslav MERČIAK, ŽSR OR Košice,
AO Zvolen, Slovakia
90. Ing. Marián MIHÓK, MTH REMONT, s.r.o.,
Vranov n. Topľou, Slovakia
91. Ing. Václav MICHAJLUK, SŽDC, s.o.,
Praha, Czech Republic
92. Petr MORÁVEK, RENOVA RAIL s.r.o., Ústí
nad Orlicí, Czech Republic
93. Ing. Bohumír MOTTL, Traťová strojní
společnost a.s., Hradec Králové, Czech Republic
94. Jiří MÜLLER, OKD, Doprava, a.s.,
Ostrava, Czech Republic
95. Ing. Róbrt NOVÁK, ŽSR OR Košice, AO Spišská
Nová Ves, Slovakia
96. Jozef OBICKÝ, ŽSR, RR ÚŽI Zvolen, MDS
Levice, Slovakia
97. Ing. Zdeněk ONDRÁK, SŽDC, s.o., SDC
Jihlava, Czech Republic
98. Ing.
99. Ing. Vladimír PAVLOV, PRAKON, s.r.o., Prakovce,
Slovakia
100. Milan PERNÝ, ŽSR OR Trnava, AO Nové
Zámky, Slovakia
101. Ladislav PETRÁŠ, ŽSR RR ÚŽI Žilina, MDS
Nové Zámky, Slovakia
102. MVDr. Martin PETRIČKO, PRAKON, s.r.o.,
Prakovce, Slovakia
103. Ing. Ľuboš PETRUŠKA, ŽSR, RR ÚŽI
Zvolen, MDS Košice, Slovakia
104. Ing. Marián PIPÍŠ, ŽSR GR, Bratislava,
Slovakia
105. Ing. Ľubomír PITOŇÁK, ŽSR OR Košice,
Slovakia
106. Bc. Martin PLESNÍK, SŽDC, s.o., SDC
Olomouc, Czech Republic
107. Bc. Stanislav POLÓNY, ŽSR, RR ÚŽI
Zvolen, Slovakia
108. Zdeněk POSLUŠNÝ, Traťová strojní
společnost a.s., Hradec Králové, Czech Republic
109. Ing. Július PUSTAY, ŽSR – ÚIVP,
Bratislava, Slovakia
110. Manfred RAMMEL, Voith Turbo Vertriebs
GmbH, St. Pölten, Austria
111. Radomír RAŠÍK, SŽDC, s.o., SDC Jihlava,
Czech Republic
112.
113. Dušan REPÍK, OKD, Doprava, a.s.,
Ostrava, Czech Republic
114. Ing. Jozef ROHAĽ, sudop TRADE s.r.o.,
Košice, Slovakia
115. Ing. René ROTHMEIER, PhD., Skanska BS
a.s., Prievidza, Slovakia
116. Ing. Vladimír ROZBROJ, OKD, Doprava,
a.s., Ostrava, Czech Republic
117. Ing. Igor RUŽIČ, PRAKON, s.r.o.,
Prakovce, Slovakia
118. Ing. Róbert RÝCHLIK, ŽSR GR,
Bratislava, Slovakia
119. Ing. Josef SEDLÁK, Skanska DS a.s.,
Praha, Czech Republic
120. Ing. Ján SLÁDEK, ŽSR Mostný obvod
Bratislava, Slovakia
121. Ing. Josef SMITAL, TCHAS spol.
s r.o., Ostrava, Czech Republic
122. Ing.
123. Ing. Libor SOBOTKA, SŽDC, s.o., SDC
Jihlava, Czech Republic
124. Ing.
125. Pavel SUŠIL, OKD, Doprava, a.s.,
Ostrava, Czech Republic
126. Ing. Peter SZÉPE, ŽSR – ÚIVP,
Bratislava, Slovakia
127. Ing. Jozef ŠARINA, ŽSR OR Trnava, AO
Trenčín, Slovakia
128. Ing. Janka ŠESTÁKOVÁ, PhD., Stavebná
fakulta ŽU v Žiline, Slovakia
129. Ing.
130.
131. Branislav ŠIMOVIČ, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
132. Ján ŠISOVSKÝ, ŽSR, RR ÚŽI Žilina, MDS
Trenčianska Teplá, Slovakia
133. Ing. Branislav ŠKAMLA, ŽSR, RR ÚŽI
Žilina, MDS Bratislava, Slovakia
134. Ing. Anton ŠOŠKA, ŽSR Mostný obvod
Bratislava, Slovakia
135. Ing. Jan ŠPALEK, Traťová strojní
společnost a.s., Hradec Králové, Czech Republic
136. Ing.
137. Ing. Maroš ŠTAFFEN, ŽSR, RR ÚŽI Žilina,
Slovakia
138. Ing. Jozef ŠTEFUNKO, Trnavská stavebná
spoločnosť a.s., Trnava, Slovakia
139. Ing. Peter ŠVRČEK, ŽSR, OR Trnava, AO
Bratislava, Slovakia
140. Ing. Ľubomír TKÁČ, ŽSR RR ÚŽI Žilina,
Slovakia
141. Ing. Roman TOMEK, SŽDC s.o., TÚDC,
Hradec Králové, Czech Republic
142. Ing. Josef TUREK, CSc., KŽV s.r.o.
Praha, Czech Republic
143. Ing. Ján UHNAVÝ, ŽSR, OR Trnava, AO
Bratislava, Slovakia
144. Ing. Ján URDA, ŽSR VaVÚŽ Žilina,
Slovakia
145. Ing. Ján VALIGURA, Železničné stavby,
a.s. Košice, Slovakia
146. Ing. Pavel VARGA, sudop TRADE s.r.o.,
Košice, Slovakia
147. Roman VEIS, Traťová strojní společnost,
a.s., Hradec Králové, Czech Republic
148. Ing. Miloš VELČICKÝ, Železničné
stavby, a.s. Košice, Slovakia
149. Einari VENÄLÄINEN, DESEC, Ltd.,
Parkano, Finland
150. Ing.,
151. Ing. Vladimír VINKLER, SŽDC s.o., TÚDC,
Olomouc, Czech Republic
152. Ing. Miroslav VOLEK, SŽDC, s.o., SDC
Olomouc, Czech Republic
153. Ing. Antonín VYMĚTAL, KŽV s.r.o. Praha,
Czech Republic
154. Ing. Peter VYSKOČ, Trnavská stavebná
spoločnosť a.s., Trnava, Slovakia
155.
156. Ing. Richard ZÁRUBA, Traťová strojní
společnost a.s., Hradec Králové, Czech Republic
157. Ing. Karel ZASTOUPIL, SŽDC, s.o.,
Praha, Czech Republic
158.
159. Ing. Renáta ŽÁKOVÁ, ŽSR Mostný obvod
Bratislava, Slovakia
Štáty / Countries
Austria |
1 |
Czech
Republic |
70 |
Finland |
1 |
Slovakia |
87 |
Aktualizované / Actualized: 18.09. 2009
Stránka bude
priebežne doplňovaná. / The page will be updated.